Kurumsal

 

hakkımızdaAnkara'da Araç Kiralama sektöründe geçmisten günümüze hızla büyüyen  Safran Rent A Car,  her yıl filosunu farklı gruplarda araçlar ile genişletmekle birlikte, siz değerli müşterilerimize  en iyi ve  en ekonomik araç kiralama hizmetini sunmak için çalışmaktadır.

Türkiye Genelinde Geniş araç  filosuna sahip olan firmamız, eğitimli ve deneyimli personellerimizin  hizmetleriyle  bu hedefte yükselmeye devam edecektir.

Profesyonel kadromuz ve yeni model araclarımız ile müsterilerimizin tüm toplantı, seminer, gezi ve özel günleri gibi organizasyonlarındada yanında olmaktadır.Kaliteli hizmeti kendine ilke edinen Firmamız bu yolda ilerlemeye devam etmektedir.

Amacımız Siz Degerli Müsterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Teknik donanımı, Her yıl büyüyen araç parkımız, marka, model ve araç sayımızdaki artışlar ve personel kadromuzun daha iyi hizmet verebilmesi için aldıkları eğitimler ile 2009 yılında müşteri memnuniyetimizin daha üst seviyeye ulaşmasını sağlayabilecek tüm 
çalışmalarımız deneyimli kadromuzla devam etmektedir. Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek, kasko, Trafik sigorta ve araçla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak göstermekteyiz.


Yakın gelecek hedeflerimiz arasında yer alan sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi, kadromuzun deneyimli personellerden oluşmasının yapımızı güçlendirecek ve öncü vizyonumuzun perçinleyeceğine inanıyoruz.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak. 
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak. 
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak. 
Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak. 
Otomotiv sektöründe ilerleyerek yeni i? imkanları ve istihdam sağlamak. 
Mevcut ve yeni araçlarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. 
Otomotiv sektörüne kiralama ve transfer faaliyetlerini entegre ederek gelişmek
Amacımız Siz Degerli Müsterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.